Łazienki

Ukryta pralka

Kolor matowego lakieru został dopasowany do płytek, natomiast część fornirowana również matowa, została dobrana pod ramę lustra.

W projekcie chodziło o wykonanie zabudowy pralki. Została ona wkomponowana w mebel zlewowy a cała przestrzeń przez nią zajęta, wykorzystana została w płytszej szafce obok. Dzięki swojej wysokości i ilości półek, nasza łazienka pomieściła wszystkie swoje skarby.

Orzech Amerykański

W łazience został wykorzystany fornir naturalny, lakierowany w półmacie oraz lakier RAL 9016 w połysku.

 

Korpusy szafek nad geberitem polakierowane zostały w całości (bez łączeń) a szuflada szafki umywalkowej otrzymała wkład firmy PEKA rozwiązujący problem wycięcia szuflady na syfon umywalki, dodatkowo dając miejsce na drobiazgi.

 

Biały binding

Po lewej stronie wykonana została wisząca szafka szufladowa z nakładaną umywalką dwu bateriową.
Po prawej zaś, szafka ukrywająca w sobie pralkę oraz dwa kosze na bieliznę.

Charakterystyczną cechą obu zabudów, jest biały binding z polerowanymi krawędziami.

Fornir w połysku

Szafka wykonana została z forniru modyfikowanego firmy ALPI w kolorze dąb wędzony. Wykończona została lakierem polerowanym na wysoki połysk.

Wewnątrz znajdują się szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem.

Całość zwieńczona została eleganckimi chromowanymi uchwytami.

Połysk

Szafki lakierowane na biały połysk.

Nad geberitem front podnoszony na systemie Aventos HK firmy Blum. Całość podświetlona wpuszczoną w korpus listwą led w kolorze ciepły biały.

Szafka umywalkowa otrzymała szuflady TandemBox firmy Blum oraz ozdobne kolczyki w postaci chromowanych uchwytów.

3 w 1

Adaptacja starej umywalki do nowego mebla. Kosz na bieliznę, szuflada na chemię gospodarczą oraz drobiazgi a wszystko to w tak niewielkiej przestrzeni.

Na skos

Klasyczna szafka zlewowa lakierowana w kolorze szarym o wykończeniu matowym. Cztery szuflady na prowadnicach Tandem firmy Blum oraz fronty z uchwytem krawędziowym.

Panel ścienny lakierowany również w tym samym kolorze z ukrytym podświetleniem ledowym. Wykonany został w jednej części! Fronty bezuchwytowe opartye na systemie Tip-On firmy Blum.

Klasyczny dąb

Fornirowane panele w kolorze dębu, dzięki zastosowaniu drewnianych doklejek pozwoliły na wykonanie dużego promienia krawędzi.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, który posłużył do celów ozdobnych, dodatkowo uzyskaliśmy lekkość zabudowy, której nie dało by się otrzymać stosując panele jednoczęściowe.

Biel...

...zdominowała naszą łazienkę.

Aby dodać jej funkcjonalności, zastosowaliśmy rozwiązanie dwóch szufladek opartych na systemie prowadnic Tandem firmy Blum łącząc obie jednym frontem. Całość zwieńczona została kamiennym blatem.

Szafka nad geberitem otrzymała jednoczęściową ramę a bezuchwytowe fronty zaopatrzone zostały w system Tip-On firmy Blum.

Zielona radość

Tu natomiast łazienka została ożywiona odważnymi kolorami.

Fronty zostały polakierowane w kolorze zielonym matowym a boki szafki białym. Do otwierania drzwiczek zastosowaliśmy system Tip-On firmy Blum. Uzupełnieniem łazienki w meble jest szafeczka nad geberitem z frontem bezuchwytowym. W spodzie umieściliśmy listwę ledową oraz włącznik.

Elegancka czerń

Meble łazienkowe które wykonaliśmy w tym zamówieniu zostały polakierowane w kolorze czarnym w macie.

Na środku została otwarta przestrzeń na ozdobne ręczniki. Całość utrzymana została w ciemnych eleganckich kolorach.

Podwieszana szafka...

...to idealne rozwiązanie do łazienki. Dzięki temu nie gromadzi się brud w tak jak w przypadku szafki stojącej. 

Dodatkowo, cała szafka sprawia wrażenie lżejszej.