O nas

Dlaczego my?

Zaraz się dowiesz

Naszą główną działalnością są wszelkiego rodzaju meble na wymiar. Wykonywane przez nas meble na zamówienie od lat są naszą pasją, a dzięki naszym Klientom możemy ją rozwijać i budować solidne podstawy dla motta naszej firmy, jakim jest „Jakość i Zaufanie”. Wykonując profesjonalne, nowoczesne meble, wyposażamy je wyłącznie w najwyższej jakości akcesoria meblowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko meble kuchenne, lecz również szafy na wymiar, meble łazienkowe, garderoby, meble pokojowe, biurowe, meble sypialniane i wiele innych.

Jak działamy

Szybko i sprawnie!

Celem naszej firmy jest szybkie i kompleksowe umeblowanie Państwa domu lub mieszkania. Zawsze przed realizacją, na życzenie Klienta dostarczamy próbki elementów lakierowanych i fornirowanych, celem weryfikacji wybranych przez Państwa kolorów i ewentualnych zmian.

Za zamówienie od początku do końca odpowiada jedna osoba. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet z których najważniejszą jest to, że klient kontaktuje się tylko z osobą odpowiedzialna za realizację całego zamówienia. Zapewniamy krótkie terminy od podjęcia decyzji do czasu realizacji.

Technologie i materiały

Gwarancja jakości

Nasza firma w swojej produkcji stosuje materiały renomowanych producentów co pozwala nam wydłużyć okres gwarancji naszego produktu a Państwu cieszyć się długoletnim i bezawaryjnym korzystanie z mebli.